ANETTA

Imię Anetta jest pochodzenia hebrajskiego i w języku polskim występuje w nielicznej postaci. Jest to żeński odpowiednik imienia Anet oraz Aneta. Imię to wywodzi się od słowa "chanan", które oznacza "łaska" lub "miłosierdzie".
Osoby noszące imię Anetta obchodzą imieniny dwukrotnie w roku - 7 lutego oraz 12 grudnia. Wielu rodziców decyduje się na nadanie tego imienia swoim córkom ze względu na jego piękne brzmienie oraz pozytywne znaczenie.
Anetta posiada pełne spektrum cech charakterystycznych. Osoba o tym imieniu zazwyczaj jest optymistyczna, pełna energii i entuzjazmu. Posiada również wrodzoną zdolność do nawiązywania kontaktów społecznych, przez co często jest otoczona wieloma przyjaciółmi. Jest kreatywna, ambitna i utalentowana, co sprawia, że podejmuje się wielu różnorodnych zadań. Rzadko poddaje się trudnościom i zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów.
Anetta to również osoba odpowiedzialna, lojalna i uczciwa. Zawsze można na nią liczyć i jest gotowa pomagać innym w potrzebie.
Znak zodiaku, który najlepiej pasuje do imienia Anetta to Wodnik. Osoby urodzone pod tym znakiem są znane z tego, że są towarzyskie, niezależne i pełne oryginalności. Mają dużą wyobraźnię i są zainteresowane nauką oraz kulturą.
Oto lista 10 znanych osób noszących imię Anetta:
1. Anetta Morozowska - polska aktorka teatralna.
2. Anetta Orlikowska - polska pisarka.
3. Anetta Kacprzak - polska piłkarka nożna.
4. Anetta Nowosielska - polska projektantka mody.
5. Anetta Szyndler - polska lekkoatletka, specjalizująca się w skoku w dal.
6. Anette Olzon - szwedzka piosenkarka, była członkini zespołu Nightwish.
7. Anette Michel - meksykańska aktorka telewizyjna i prezenterka.
8. Anette Cuburu - meksykańska aktorka telewizyjna.
9. Anette Mattsson - szwedzka doktor chemii, specjalizująca się w ochronie środowiska.
10. Anette Qviberg - szwedzka projektantka biżuterii i modelka.
Zdrobnienia od imienia Anetta to Anetka, Aniutka i Nettka.
źródło: Centrum psychologii SEN
autor
Autor: Ezra Szeptun

Specjalizacja: Astrologia Karmiczna, Imiennik: "Szepty Przeszłości" Ezra koncentruje się na wpływie poprzednich wcieleń na obecne życie. Jego interpretacje horoskopów pomagają w zrozumieniu karmicznych związków i lekcji życiowych.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
(0)

Dodaj opinię

Ocena: